Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


Інвестиційні проекти
ОДИН ІЗ ЛІДЕРІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТРАХОВОГО РИНКУ СТАВ АКЦІОНЕРОМ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ УФГ

Нещодавно пакет акцій “Української транспортної страхової компанії ЮТІКО” придбала ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG (ERGO INSURANCE GROUP) – друга за величиною німецька страхова група. Ця подія – доволі прикметна не лише для УФГ та її дочірньої структури, де звикли співпрацювати з відомими лідерами, а я для українського страхового ринку загалом. ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG посідає чільні позиції в Європі у страхуванні здоров’я, судових витрат, друге місце – на німецькому ринку приватного страхування від нещасних випадків і третє – у страхуванні життя. Обсяг її підписаної страхової премії у 2002 році сягнув 14,8 млрд Євро. Інвестиції ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG перевищують 89 млрд Євро. У групі працює понад 28 000 службовців, її інтереси представляє близько 26 000 страхових агентів.

Холдинг активно діє за рубежем. ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG здійснює свою страхову діяльність у 22 країнах. Кількість її клієнтів у Європі перевищує 27 мільйонів.

Штаб-квартира групи міститься в Дюссельдорфі. До складу холдингу входять 4 страхові компанії, широко знані на світовому ринку: VICTORIA (заснована у 1853 р.), HANBURG MANNHEIMER (заснована у 1899 р.), DKV (заснована у 1927 р.), DAS (заснована у 1928 р.). Важливу роль у холдингу відіграє компанія MEAG, котра спеціалізується на наданні фінансових послуг. Заснована у квітні 1999 р., вона управляє активами ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG і MUNICH RE, обсяг яких перевищує 135 млрд Євро.

Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine