Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


  ПИТАННЯ/ВІДПОВІДІ 
Розділ : Зміст >Загальні питанняПитання:
·  У чому полягають особливості надання послуг у Вашій Інтернет-приймальні?
·  Де можна довідатися про новини Вашої компанії – адже такого окремого розділу на сайті немає?

Відповідь
·  У чому полягають особливості надання послуг у Вашій Інтернет-приймальні?

-Досвід роботи в Інтернеті показує, що сайти багатьох ділових структур перевантажені довідковою інформацією, і для того, аби знайти тут необхідне, потрібно чимало часу. Особливо часто виникають труднощі за пошуку конкретної відповіді на якесь “вузьке”, спеціалізоване запитання, що цікавить суто конкретного клієнта.
Але ж час – гострий дефіцит, і насамперед – у бізнесі.

Ось у цих, як і в деяких інших випадках, Інтернет-приймальня якраз і забезпечує певні переваги. Клієнту тут не потрібно гортати численні сторінки електронного довідника. Отримавши запитання відвідувача сайту, фахівці компанії вивчають його і пропонують у відповідь конкретну інформацію чи щодо безпосереднього вирішення проблеми, чи рекомендують тих, хто може допомогти в її реалізації.
·  Де можна довідатися про новини Вашої компанії – адже такого окремого розділу на сайті немає?

- Для висвітлення новин УФГ на нашому сайті відведена ціла система різномантіних структур. Зокрема, коли з’являються найоперативніші, “гарячі” відомості, вони анонсуються на баннері, який міститься в центрі стартової сторінки сайту. Важливі нові події в житті компанії відображені також і в наших прес-релізах, там для цього відведена відповідна рубрика. Про нові ділові пропозиції клієнтам, нові інвестиційні проекти розповідається в тих розділах сайту, де надається спеціалізована інформація з різних видів бізнесу УФГ.

До того ж специфіка Інтернет-приймальної така, що будь-яка інформація подається клієнту лише йому і саме з питань, які цікавлять суто його. Зокрема, відповіді на оперативні запитання завжди можна отртимати від фахівців УФГ по електронній пошті.

Водночас даний сайт – не єдиний у системі інформації УФГ. Так, оперативні дані про страхову діяльність компанії UTICO містяться на сайті
www.utico.com.ua ,
а про надання послуг через систему Western Union – на сайті
www.westernunion.net.ua .

Одначе слід враховувати й особливу специфіку УФГ. Українська фінансова група - інвестиційна компанія, і її діяльність, звісно, будується з врахуванням особливостей цього бізнесу. А тут завжди доволі жорсткими були й лишаються вимоги щодо режиму використання інформації. Зокрема, загальноприйнято висвітлювати вже ті проекти, підготовка яких завершилася. А ось на їхніх попередніх етапах, які нерідко тривають місяці чи й навіть роки, як правило, дотримується режим строгої конфіденційності. Ось і виходить, що в центральному офісі, у багатьох регіональних структурах УФГ щоденно відбувається чимало переговорів, зустрічей, консультацій та інших подій, готуються й обговорюються численні ділові матеріали, одначе весь цей інформаційний потік циркулює суто всередині конкретних ділових проектів і до певного часу не розголошується.

Тому радимо користатися важливою перевагою Інтернет-приймальні: звертатися зі своїми конкретними запитаннями безпосередньо до фахівців УФГ і Ви отримаєте від них відповіді.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine