У цьому розділі Ви можете ознайомитися з запитаннями, які найчастіше ставлять нам клієнти у офісах УФГ та відвідувачі цієї Інтернет-приймальні, а також із відповідями, які дають на них співробітники компанії.

Водночас ми продовжуємо вивчати думки відвідувачів сайту відносно якості послуг, надаваних у Інтернет-приймальні УФГ, зокрема - і в цьому розділі. Будемо вдячні, якщо свої пропозиції і побажання Ви викладете тут

ЗАПИТАННЯ / ВІДПОВІДІ

- Де можна довідатися про новини Вашої компанії – адже такого окремого розділу на сайті немає?

- Для висвітлення новин УФГ на нашому сайті відведена ціла система різномантіних структур. Зокрема, коли з’являються найоперативніші, “гарячі” відомості, вони анонсуються на баннері, який міститься в центрі стартової сторінки сайту. Важливі нові події в житті компанії відображені також і в наших прес-релізах, там для цього відведена відповідна рубрика. Про нові ділові пропозиції клієнтам, нові інвестиційні проекти розповідається в тих розділах сайту, де надається спеціалізована інформація з різних видів бізнесу УФГ.

До того ж специфіка Інтернет-приймальні така, що будь-яка інформація подається клієнту суто йому і саме з питань, які цікавлять суто його. Зокрема, відповіді на оперативні запитання завжди можна отримати від фахівців УФГ по електронній пошті.

Водночас даний сайт – не єдиний у системі інформації УФГ. Так, дані про надання послуг через систему Western Union містяться на сайті www.westernunion.net.ua, де також є рубрика новин.

Одначе слід враховувати й особливу специфіку УФГ. Українська фінансова група - інвестиційна компанія, і її діяльність, звісно, будується з врахуванням особливостей цього бізнесу. А тут завжди доволі жорсткими були й лишаються вимоги щодо особливого режиму використання інформації. Зокрема, загальноприйнято висвітлювати вже ті проекти, підготовка яких завершилася. А ось на їхніх попередніх етапах, які нерідко тривають упродовж місяців чи й навіть років, як правило, дотримуються режиму строгої конфіденційності. Ось і виходить, що в центральному офісі, у багатьох регіональних структурах УФГ щоденно відбувається чимало переговорів, ділових зустрічей та інших подій, готуються й обговорюються різноманітні матеріали, одначе весь цей інформаційний потік циркулює всередині конкретних ділових проектів і до певного часу не розголошується.

Тому радимо користатися важливою перевагою Інтернет-приймальні: звертатися зі своїми конкретними запитаннями безпосередньо до фахівців УФГ і Ви отримаєте від них відповіді.