ДІЯЛЬНІСТЬ, СПРЯМОВАНА НА РОЗВИТОК СУЧАСНИХ РИНКОВИХ І СУСПІЛЬНИХ ІНСТИТУЦІЙ

Українська фінансова група від перших років свого існування і донині бере активну участь у процесах реформування економіки на ринкових засадах, демократизації вітчизняного суспільства, розвитку національної культури, утвердженні в житті сучасників норм духовності і моралі.

У 1991 році PAT "Українська біржа" ініціювала створення Конгресу бірж СРСР - одного з перших громадських об'єднань ділових людей у колишньому Paдянському Союзі, що відстоювали принципи демократії і ринкової економіки. У 1992 році УФГ стала співзасновником Українського союзу промисловців і підприємців , який донині є винятково впливовим об'єднанням вітчизняної бізнесово-промислової еліти. УФГ ініціювала створення і в 1993 році ввійшла до складу співзасновників Східно-Європейського об'єднання підприємців - громадської організації, котра консолідувала в боротьбі за демократичні перетворення і ринкові реформи ділових людей Чехії, Словаччини, Польщі, Росії, Угорщини, Румунії, Болгарії, країн Балтії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану. У 1994 році компанія стала засновником Всеукраїнського об'єднання підприємців - громадської організації, що згуртувала представників малого і середнього бізнесу у відстоюванні їхніх інтересів. Керівником або заступником керівників вищеназваних структур обирався президент УФГ В.Г. БАБИЧ.

Українська фінансова група веде широку спонсорську і доброчинну діяльність, активно підтримує починання, спрямовані на утвердження в суспільстві духовності і моральності. Компанія спонсувала заходи Всеукраїнського об'єднання християн - політичної партії, до Духовної Ради якої входять керівники Церков, що об'єднують понад дві третини віруючих-християн України. УФГ - ініціатор створення і співзасновник доброчинного міжнародного "Українського християнського фонду", в якому співпрацюють християни України, США, Європи. У рамках цієї діяльності, зокрема було організовано збір коштів на відродження храмів Києво-Печерської лаври - видатної святині вітчизняної духовності та історії, шедевру архітектури, будівництво і реставрацію християнських церков, проведення наукових, освітніх та інших заходів, спрямованих на поширення євангельських цінностей у суспільстві, матеріальну підтримку хворих, інвалідів, сиріт, зубожілих, одиноких людей та інших громадян, що потребують допомоги. Наша компанія - активний учасник заходів Українського фонду культури, а також Українського міжнародного фонду Тараса Шевченка, який об'єднує родину Кобзаря та шанувальників його творчості з усього світу. УФГ постійно спонсує заходи в науці, освіті, культурі, мистецтві, літературі, мас-медіа, спрямовані на відродження традицій духовності і моралі, створення високохудожніх творів митцями України та популяризацію шедеврів світової класики в галузі театру, концертної виконавської діяльності, образотворчого мистецтва, літератури, стимулює розвиток народної творчості. Українська фінансова група - один зі спонсорів перевидання 11-томної "Історії України-Руси" Михайла Грушевського, спорудження в столиці пам'ятника цьому видатному вченому і патріоту-політику, першому президенту України.
У проекти цього напрямку УФГ спрямувала понад $2 млн.

У нове тисячоліття Українська фінансова група ввійшла з новими планами і перспективами, маючи для їхньої реалізації необхідні ресурси, ефективні технології, солідні позиції на вітчизняному і міжнародному ринках, у багатьох сферах суспільного життя. Ми й надалі прагнутимемо працювати так, щоб наша діяльність зміцнювала компанію, економіку України, підіймала добробут співвітчизників, забезпечувала успіхи наших акціонерів, ділових партнерів і клієнтів.