НЕРУХОМІСТЬ. БУДІВНИЦТВО. ЗЕМЕЛЬНИЙ БІЗНЕС.

Цей напрям бізнесу - один із пріоритетних для Української фінансової групи упродовж усього часу її ділової діяльності. Започаткований 1992 року операціями по торгівлі житлом та іншими різновидами нерухомості, він із часом доповнився інвестиційними проектами у сфері будівництва, операціями з земельними ресурсами.
Сукупний обсяг коштів, інвестованих у цю сферу бізнесу УФГ, перевищив $14,5 млн.

Українська фінансова група помітно активізувала свою діяльність на ринку нерухомості на початку 90-х років. У цей час розпочався перший етап реальної приватизації в Україні: мільйони громадян отримали в приватну власність житло, отже змогли реалізувати його в операціях купівлі-продажу. Створена 1993 року компанія "Українська біржа ДЕСЯТИННА" посіла лідерські позиції на ринку нерухомості. Достатньо сказати, що в наступні п'ять років тут укладалося від третини до 40 відсотків угод, які реалізувалися загалом на всіх біржах тогочасної України. На "ДЕСЯТИННІЙ" працювало понад 250 ріелтерських фірм. Щодня на торги виставлялося понад 10 тисяч позицій на загальну суму $300 млн. У середньому за рік на біржі реєструвалося до 10 тисяч контрактів, загальний обсяг яких перевищував $80 млн.

Із часом від операцій на вторинному ринку, насамперед - торгівлі житлом та іншими об'єктами нерухомості, Українська фінансова група перейшла до інвестування в проекти первинного ринку: безпосередньо в будівництво, відведення земельних ділянок під різноманітні будівельні споруди.

Так, на початку 90-х років УФГ виступила в ролі консультанта та співінвестора проекту спорудження на західному кордоні України консигнаційного комплексу "ЧОП-ІНТЕРПОРТ" та інфраструктури вільної економічної зони кошторисною вартістю понад $80 млн, залучивши до його розробки відому компанію "Bovis International" (Велика Британія). Фахівці нашої компанії надавали консалтингові та інші послуги у ході розробки інвестиційних проектів будівництва в столиці України Міжнародного ділового центру, дипломатичного селища, готелю бізнес-класу тощо.

Українська фінансова група сприяє розвиткові ринку інвестицій у нерухомість та земельні ділянки в столиці та регіонах, що нині формується, веде пошук перспективних інвесторів, орієнтуючись на тенденції, стандарти, технології і перспективи відповідного сегменту світового ринку.