Правила надання фінансових послуг в ПрАТ "УФГ"

В ПрАТ "УФГ" надаються фінансові послуги торгівлею іноземною валютою у готівковій формі шляхом здійснення операцій з фізичною особою: приймання та/або видача готівки, в тому числі, у іноземній валюті, - за умови присутності такої особи в пункті надання фінансових послуг (операційній касі).

Графік роботи, дані касового працівника та контактні дані його керівника, види та валюти операцій, що здійснюються за вказаними фінансовими послугами в операційній касі, розміщуються за місцем обслуговування клієнтів в доступному для огляді місці.


Торгівля іноземною валютою у готівковій формі може здійснюватися в операційних касах тільки з фізичними особами за курсом ПрАТ "УФГ"шляхом проведення валютно-обмінних операцій:

1) купівлі готівкової іноземної валюти за готівкові гривні;

2) продажу готівкової іноземної валюти за готівкові гривні.

2. Комісійна винагорода не стягується.

3. Забороняється застосовувати обмеження щодо номіналу та року емісії банкнот іноземної валюти, які є законним платіжним засобом на території відповідної іноземної держави, з якою здійснюються валютно-обмінні операції. Заборонено відмовляти клієнтам у здійсненні валютно-обмінних операцій з банкнотами іноземної валюти, які за дизайном і елементами захисту повністю відповідають зразкам та описам, що наведені на сторінках офіційних сайтів центральних/національних банків іноземних держав, справжність яких підтверджена з використанням відповідного обладнання.

4. За діючим порядком, операції з купівлі або продажу іноземної валюти здійснюються на суму 399 999 грн. без обмежень. При цьому, здійснення валютно-обмінних операцій на суму 400 000 грн. або більше, можливо лише за умови надання клієнтом паспортного документу та виконання заходів, передбачених законодавством з питань фінансового моніторингу та валютного контролю.

5. Касир зобов'язаний здійснювати операції з повернення клієнту відповідної суми коштів у національній або іноземній валюті у разі його звернення з відмовою від валютно-обмінної операції не пізніше 15 хвилин після проведення такої операції та за умови надання клієнтом фіскального чека РРО за операцією, від якої клієнт відмовляється.

Kassir is obliged to carry out transactions with the client has the chack and returns the appropriate amount of funds in national or foreign currency in the event of an appeal from rejection of currency exchange operations within 15 minutes after such transaction.

6. Видану з каси готівку клієнт має, не відходячи від каси, перевірити за пачками та корінцями банкнот, монети - за мішечками (блоками), пакетами і роликами, а окремі банкноти (монети) перерахувати поаркушно (за кружками). Якщо готівка не була перерахована клієнтом у приміщенні Операційної каси під контролем касового працівника, то претензії клієнта щодо недостачі не задовольняються.


Місцезнаходження ПрАТ «УФГ» (центральний офіс): 01033, м. Київ, вул. Саксаганського,77, тел. +380 44 303 95 76.

Адреса електронної пошти для направлення (подання) звернень клієнтів до ПрАТ УФГ:

ufgmt@ufg.com.ua


Контактна інформація Національного банку для направлення (подання) звернень клієнтів ПрАТ «УФГ»:

Місцезнаходження: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601

Для подання письмових звернень: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601.

Адреса електронної пошти – nbu@bank.gov.ua

Сторінка офіційного представництва НБУ: https://bank.gov.ua

Номер телефону універсальної «гарячої лінії» НБУ: 0 800 505 240 або

+380 44 298 65 55

Ознаки значного зношення/пошкодження банкнот що не допускаются до використання:

https://drive.google.com/file/d/1iJ8f13Kl2KTVxTU4aCb4vSsmVqepZCP_/view?usp=drive_link


Інформація про умови та порядок надання фінансових послуг:

https://drive.google.com/file/d/1ZcV7YKLfqh4CzUXVByOI63f7MWUeq52c/view?usp=sharing