Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ПРО КОМПАНІЮ

Приватне акціонерне товариство“Українськафінансова група” – одна з провідних фінансово-інвестиційних компанійУкраїни. Вона успішно працює на вітчизняному та міжнародному ринках із 1991року. Основний стратегічний напрям діяльності УФГ – фінансово-інвестиційнийбізнес.

Центральний офіс Української фінансової групи міститься в Києві. У столицітарегіонах функціонує система філій та пунктів надання фінансових послуг УФГ.

Статутний капітал ПрАТ “УФГ” - 115 069 320,00 гривень.


Дозвільні документи ПрАТ "УФГ":

1) Ліцензія на здійснення переказу коштів в національній валютібез відкриття рахунків, видана Національним банком України за № 53 від05.12.2016, що діє безстроково (джерело підтвердження https://bank.gov.ua/files/nonbank_licensed_valid_perkosh.pdf)

2) Ліцензія на здійснення валютних операцій в частині переказукоштів, видана Національним банком України за № 45 від 24.05.2021, що дієбезстроково (джерело підтвердження https://bank.gov.ua/files/nonbank_licensed_valid_val.pdf)

3) Ліцензія на здійснення валютних операцій в частині торгівлівалютними цінностями в готівковій формі, видана Національним банком України за№ 26 від 26.03.2021, що діє безстроково (джерело підтвердження https://bank.gov.ua/files/nonbank_licensed_valid_val.pdf)


Українська фінансовагрупа разом із партнерамиінвестувала у економіку країни понад $120 мільйонів.

Серед ділових партнерів УФГ:
EUROPEAN BANK FORRECONSTRUCTION&DEVELOPMENT, MERRILL LYNCH, DEUTSCHE BANK, АЛЬФА-БАНК, BMW, COMPAQCOMPUTER, SUN MICROSYSTEMS, AT&T, WESTERN UNION, PIERRE CARDIN, LLOYD’S, ERGOVERSISCHERUNGSGRUPPE, ИНГОССТРАХ, таінші відомі банки і компанії.

Нині Українська фінансова група надає клієнтам іпартнерам широкий спектр послуг по реалізаціїінвестиційних проектів: від самостійного чиспільного інвестування унайпривабливіші проекти – до менеджменту,супроводжування проектів за допомогоюбанківських, страхових та інших операцій.

На початку нового століття УФГ перемістилазначні акценти своєї діяльності врегіони країни. Для реалізації цього етапусвоєї стратегії компанія сформуваларозгалужену регіональнумережу,структури якоїдіють в усіх областях і районах України.

Нині через регіональну мережу УФГ надаєпередусім послуги поздійсненню швидкихгрошових переказів через міжнародну системуWestern Union, іншіплатіжні системи.

Клієнти ПрАТ "УФГ" можуть отримати послугипереказу коштів

у операційних касах ПрАТ "УФГ" та йогоФілій,

розташованих умісті Київ, атакож у інших містахУкраїни.

Отримайте відповіді на додаткові питання за телефоном:0-800-500-100.

(телефонні дзвінки безкоштовні зі стаціонарнихтелефонів, або згідно тарифів операторів стільникового/мобільногозв"язку).

Приватне акціонерне товариство "Українськафінансова група" здійснює публікацію особливої інформації на власнійвеб-сторінці за Інтернет адресою:

http://ufg.com.ua/admin.php?module=AStatic&op=EditStory&sid=59

За пропозицією акціонерів і для зручності ознайомленняз повідомленнями ПрАТ "УФГ" про особливу інформацію, річний звітТовариства та його складові, починаючи з 20 квітня 2012 року можна переглянутив окремому вікні за наступним посиланням http://ufg.com.ua/modules.php?op=modload&name=AStatic&file=index&sid=244

та у прес-релізах

1991 р.-2013 р.

ПрАТ "УФГ": ДІЯЛЬНІСТЬ НА

ФІНАНСОВИХ РИНКАХ УКРАЇНИ

Приватне акціонерне товариство"Українськафінансова група" - одна з найвідоміших вітчизняних компаній, ровесницяНезалежності України. 23-ий рік поспіль успішно діє вона вітчизняному ринкуфінансових послуг, упевнено тримаючись на лідерських позиціях у важливих йогосегментах.

Експерти відносять ПрАТ "УФГ" до 100провідних українських фінансових компаній у рамках популярного діловогорейтингу ТОП-100. А світовий лідер у сфері міжнародних грошових переказівамериканська компанія WESTERN UNION зазвичай відзначає Українську фінансовугрупу як одного з найуспішніших ділових партнерів у регіоні Європи, Азії таАфрики.

Наша компанія - один із першовідкривачів і лідерівсфери міжнародних грошових переказів у незалежній Україні. Вона забезпечує,зокрема, третингу українського ринку швидкісних грошових переказів черезсистему WESTERN UNION, здійснюючи такі операції в більш як 400 пунктах іспівпрацюючи з 30 вітчизняними банками-партнерами.

Нам приємно, що саме ПрАТ "УФГ" першоюзапросила до України знамениту американську компанію WESTERN UNION- визнаногосвітового лідера ринку термінових грошових переказів і в 1993 році відкриларазом перші в Україні пункти цієї глобальної мережі. У міжнародній системі,створеній WESTERN UNION, діє понад третина мільйона пунктів у 200 країнах ітериторіях, здійснюючи найшвидші й найнадійніші перекази грошей. Послуги їїдоступні, практично, на всій земній кулі. Понад 130 років американська компаніяздійснює грошові перекази і за цей час не зареєстровано жодного випадку пропажігрошей клієнта.

В Україні діапазон послуг клієнтам постійновдосконалюється.

Високу якість послуг Української фінансової групипостійно відзначають як наші партнери на ринку грошових переказів, так інезалежні експерти.

Ми завжди щиро раді нашим клієнтам, максимальновикористовуємо всі наявні можливості для того, щоб швидко й комфортно обслужитикожного, а при цьому - додати ще й гарного настрою.

Дякуємо за Вашу увагу та співпрацю зПрАТ "УФГ"!

Усі об"єкти інтелектуальноївласності (товарні знаки, торгові марки, тощо), інформація щодо якихрозміщується на цій Веб-, Інтернет-сторінці належать їх законним власникам ізахищені правами власності їх власників, згідно чинного законодавства.

Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine