Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


ПРО КОМПАНІЮ

Приватне акціонерне товариство “Українськафінансова група” – одна з провідних фінансово-інвестиційних компаній України. Вона успішно працює на вітчизняному та міжнародному ринках із 1991 року. Основний стратегічний напрям діяльності УФГ – фінансово-інвестиційний бізнес.

Центральний офіс Української фінансової групи міститься в Києві. У столиці тарегіонах функціонує система філій та пунктів надання фінансових послуг УФГ.

Статутний капітал ПрАТ “УФГ” - 115 069 320,00 гривень.


Дозвільні документи ПрАТ "УФГ":

Ліцензія Національногобанку України від 04.04.2019 № 12 на здійснення валютних операцій: переказкоштів; торгівля валютними цінностями у готівковій формі (чинна).

Ліцензія Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 05.12.2016 № 53 (чинна).

Свідоцтво Держфінпослуг України про реєстрацію фінансової установи Приватне акціонерне товариство "Українська фінансова група" серії ФК №1 від 10.02.2004 р.


Українська фінансовагрупа разом із партнерами інвестувала у економіку країни понад $120 мільйонів.

Серед ділових партнерів УФГ:
EUROPEAN BANK FORRECONSTRUCTION&DEVELOPMENT, MERRILL LYNCH, DEUTSCHE BANK, АЛЬФА-БАНК, BMW, COMPAQCOMPUTER, SUN MICROSYSTEMS, AT&T, WESTERN UNION, PIERRE CARDIN, LLOYD’S, ERGOVERSISCHERUNGSGRUPPE, ИНГОССТРАХ, таінші відомі банки і компанії.

Нині Українська фінансова група надає клієнтам і партнерам широкий спектр послуг по реалізації інвестиційних проектів: від самостійного чиспільного інвестування у найпривабливіші проекти – до менеджменту,супроводжування проектів за допомогою банківських, страхових та інших операцій.

На початку нового століття УФГ перемістила значні акценти своєї діяльності врегіони країни. Для реалізації цього етапу своєї стратегії компанія сформуваларозгалужену регіональнумережу, структури якоїдіють в усіх областях і районах України.

Нині через регіональну мережу УФГ надає передусім послуги по здійсненню швидкихгрошових переказів через міжнародну системуWestern Union, інші платіжні системи.


Клієнти ПрАТ "УФГ" можуть отримати послуги переказу коштів

у операційних касах ПрАТ "УФГ" та його Філій,

розташованих умісті Київ, а також у інших містахУкраїни.

Отримайте відповіді на додаткові питання за телефоном: 0-800-500-100.

(телефонні дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів, або згідно тарифів операторів стільникового/мобільного зв"язку).


Приватне акціонерне товариство "Українська фінансова група" здійснює публікацію особливої інформації на власній веб-сторінці за Інтернет адресою:

http://ufg.com.ua/admin.php?module=AStatic&op=EditStory&sid=59

За пропозицією акціонерів і для зручності ознайомлення з повідомленнями ПрАТ "УФГ" про особливу інформацію, річний звіт Товариства та його складові, починаючи з 20 квітня 2012 року можна переглянути в окремому вікні за наступним посиланням http://ufg.com.ua/modules.php?op=modload&name=AStatic&file=index&sid=244

та у прес-релізах

1991 р.-2013 р.

ПрАТ "УФГ": ДІЯЛЬНІСТЬ НА

ФІНАНСОВИХ РИНКАХ УКРАЇНИ

Приватне акціонерне товариство"Українська фінансова група" - одна з найвідоміших вітчизняних компаній, ровесниця Незалежності України. 23-ий рік поспіль успішно діє вона вітчизняному ринку фінансових послуг, упевнено тримаючись на лідерських позиціях у важливих його сегментах.

Експерти відносять ПрАТ "УФГ" до 100 провідних українських фінансових компаній у рамках популярного ділового рейтингу ТОП-100. А світовий лідер у сфері міжнародних грошових переказів американська компанія WESTERN UNION зазвичай відзначає Українську фінансову групу як одного з найуспішніших ділових партнерів у регіоні Європи, Азії та Африки.

Наша компанія - один із першовідкривачів і лідерів сфери міжнародних грошових переказів у незалежній Україні. Вона забезпечує, зокрема, третингу українського ринку швидкісних грошових переказів через систему WESTERN UNION, здійснюючи такі операції в більш як 400 пунктах і співпрацюючи з 30 вітчизняними банками-партнерами.

Нам приємно, що саме ПрАТ "УФГ" першою запросила до України знамениту американську компанію WESTERN UNION- визнаного світового лідера ринку термінових грошових переказів і в 1993 році відкрила разом перші в Україні пункти цієї глобальної мережі. У міжнародній системі, створеній WESTERN UNION, діє понад третина мільйона пунктів у 200 країнах і територіях, здійснюючи найшвидші й найнадійніші перекази грошей. Послуги її доступні, практично, на всій земній кулі. Понад 130 років американська компанія здійснює грошові перекази і за цей час не зареєстровано жодного випадку пропажі грошей клієнта.

В Україні діапазон послуг клієнтам постійно вдосконалюється.

Високу якість послуг Української фінансової групи постійно відзначають як наші партнери на ринку грошових переказів, так і незалежні експерти.

Ми завжди щиро раді нашим клієнтам, максимально використовуємо всі наявні можливості для того, щоб швидко й комфортно обслужити кожного, а при цьому - додати ще й гарного настрою.

Дякуємо за Вашу увагу та співпрацю з ПрАТ "УФГ"!

Усі об"єкти інтелектуальної власності (товарні знаки, торгові марки, тощо), інформація щодо яких розміщується на цій Веб-, Інтернет-сторінці належать їх законним власникам і захищені правами власності їх власників, згідно чинного законодавства.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine