Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента

Вид особливої інформації : Зміна складу посадових осіб емітента;

Загальними зборами акціонерів Приватного акціонерного товариства «Українська фінансова група» (далі - Товариство), що відбулись 24.04.2018, прийнято рішення про:

1. Припинення повноважень Ревізора Товариства Кончаківської Алли Миколаївни 30.04.2018 (останній день строку дії повноважень), у зв’язку із закінченням у період до наступних чергових Загальних зборів акціонерів, строку повноважень Ревізора Товариства, та наступним обранням Ревізора Товариства на новий строк. Строк, протягом якого особа перебувала на посаді: 11.01.2015 – 30.04.2018.

2. Обрання Кончаківської Алли Миколаївни () Ревізором Товариства, із визначенням строку, на який обрано особу: 01.05.2018 – 30.04.2020 (включно). Обрання посадової особи виконано на підставі вимог ст.73 Закону України "Про акціонерні товариства" та положень Статуту Товариства стосовно органу, який здійснює перевірку фінансово-господарської діяльності Товариства, у зв’язку із припиненням повноважень Ревізора Товариства, обраного на підставі рішення Загальних зборів акціонерів від 19.04.2016. Інші посади, які обіймала особа протягом останніх п'яти років: Голова Ревізійної комісії Товариства, Ревізор Товариства.

Посадова особа Кончаківська Алла Миколаївна часткою в статутному капіталі емітента не володіє (пакетом акцій емітента не володіє); непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає.

Згоди на розкриття паспортних даних не надано.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine