Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


На підставі рішення Загальних зборів Акціонерів ПрАТ "УФГ", прийнятого 12 серпня 2013 року, відбулись наступні зміни у складі посадових осіб ПрАТ "УФГ":

  1. Припиниено повноваження Наглядової ради Товариства, що виконувала свої повноваження з 17 квітня 2013 року, у складі:

1.1. Члена Наглядової ради ПрАТ "УФГ" Зубковського Володимира Олексійовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано), який непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має, акціями ПрАТ "УФГ" не володіє, перебував на посаді члена Наглядової ради ПрАТ "УФГ" з 17.04.2013 року.

1.2.Члена Наглядової ради ПрАТ "УФГ" Шуляренка Миколи Петровича (згоди на розкриття паспортних даних не надано), який непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має, акціями ПрАТ "УФГ" не володіє, перебував на посаді члена Наглядової ради з 17.04.2013 року.

2. Обрано членів Наглядової Ради ПрАТ "УФГ", що здійснюватимуть свої повноваження у наступному складі Наглядової ради:

2.1. Голова Наглядової ради ПрАТ "УФГ" Бабич Валерій Георгійович (згоди на розкриття паспортних даних не надано), який непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має, володіє часткою в статутному капіталі ПрАТ "УФГ" в розмірі 49,4188 %, протягом своєї діяльності обіймав посади: Президент акціонерного товариства "Українська фінансова група", Народний депутат України, Голова ради директорів Корпорації "Українська фінансова група", Голова Спостережної ради Відкритого акціонерного товариства "Українська фінансова група". Строк на який особу призначено на посаду - 3 (три) роки.

2.2. Член Наглядової ради ПрАТ "УФГ" Зубковський Володимир Олексійович (згоди на розкриття паспортних даних не надано), який непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має, акціями ПрАТ "УФГ" не володіє, протягом своєї діяльності обіймав посаду: директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Перший український фондовий дім", член Наглядової ради ПрАТ "УФГ". Строк на який особу призначено на посаду - 3 (три) роки.

2.3.Член Наглядової ради ПрАТ "УФГ" Шуляренко Микола Петрович (згоди на розкриття паспортних даних не надано), який непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має, акціями ПрАТ "УФГ" не володіє, протягом своєї діяльності обіймав посаду: Радник Голови Правління Закритого акціонерного товариства "Українська транспортна страхова компанія", член Наглядової ради ПрАТ "УФГ". Строк на який особу призначено на посаду - 3 (три) роки.

Підставою прийняття рішення, згідно якого відбулись зміни складу посадових осіб ПрАТ "УФГ", є необхідність формування Наглядової ради ПрАТ "УФГ" у повному складі відповідно до Статуту ПрАТ "УФГ".
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine