Вас задовольняють інформаційні матеріали на нашому сайті?
Так Ні

 Розсилки:
Новини
Прес-релізи


Прес-реліз

ОДИН ІЗ ЛІДЕРІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТРАХОВОГО РИНКУ СТАВ АКЦІОНЕРОМ ДОЧІРНЬОЇ КОМПАНІЇ УФГ


ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG придбала пакет акцій Української транспортної страхової компанії "ЮТІКО"

Нещодавно пакет акцій “Української транспортної страхової компанії ЮТІКО” придбала ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG (ERGO INSURANCE GROUP) – друга за величиною німецька страхова група. Ця подія – доволі прикметна не лише для УФГ та її дочірньої структури, де звикли співпрацювати з відомими бізнесовими лідерами, а й для українського страхового ринку загалом. ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG посідає чільні позиції в Європі у страхуванні здоров’я, судових витрат, друге місце – на німецькому ринку приватного страхування від нещасних випадків і третє – у страхуванні життя. Обсяг її підписаної страхової премії у 2002 році сягнув 14,8 млрд Євро. Інвестиції ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG перевищують 89 млрд Євро. У групі працює понад 28 000 службовців, її інтереси представляє близько 26 000 страхових агентів.

Холдинг активно діє за рубежем. ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG успішно здійснює свою страхову діяльність у 22 країнах. Кількість її клієнтів у Європі перевищує 27 мільйонів.

Штаб-квартира групи міститься в Дюссельдорфі. До складу холдингу входять 4 страхові компанії, широко знані на світовому ринку: VICTORIA (заснована у 1853 р.), HAMBURG MANNHEIMER (заснована у 1899 р.), DKV (заснована у 1927 р.), DAS (заснована у 1928 р.). Важливу роль у холдингу відіграє компанія MEAG, котра спеціалізується на наданні фінансових послуг. Заснована у квітні 1999 р., вона управляє активами ERGO VERSICHERUNGSGRUPPE AG і MUNICH RE, загальний обсяг яких перевищує 135 млрд Євро.
Фінансовий дисплей
 Київ 
 Лондон 
 Нью-Йорк 
 Токіо 

Про компанiю | Прес-релiзи | Реклама | Карта сайту | Контакти
АТ "Українська фiнансова група" © 2003
Розробка сайту Cintech - Ukraine